logo_big

Witajcie !

Jest nas sześcioro, gramy wyłącznie na żywo, mamy poczucie humoru i podchodzimy ze zrozumieniem do oczekiwań naszych partnerów:). Mimo, że Dreszcze to projekt dość świeży (zespół powstał w 2013 roku), to wchodzący w jego skład muzycy mają solidne doświadczenie studyjne i estradowe, wynikające również ze współpracy z powszechnie znanymi artystami. Wszyscy jesteśmy profesjonalistami, ale o prawdziwej sile zespołu przesądzają nasi „frontmeni” – czyli Karina i Szymon. Każdy występ z ich udziałem do dawka świetnej sztuki wokalnej, scenicznego ognia oraz błyskotliwej oprawy konferansjerskiej.

Cechą, która nas wyróżnia spośród licznej rzeszy innych wykonawców, jest – poza poziomem muzycznym – znaczna różnorodność repertuarowa. Na naszych występach możecie Państwo usłyszeć zarówno klasykę muzyki pop (The Beatles, Elvis Presley, Gloria Gaynor, Whintey Houston, Kool & The Gang, Simply Red, Tina Turner. Kenny Loggins, Oceana, The Police, Pointer Sisters …), stonowane, zahaczające o jazz-ową stylistykę klimaty (Ewa Bem, Sting, Michael Buble…), klasykę polskiego rocka (Maanam, Piersi, Lady Pank, Dżem, Breakout, T Love, Mr Zoob…), ale także mocne rockowe brzmienia (Led Zeppelin, Metallica, ZZ Top, U2, Guns N`Roses, Bon Jovi…).

Dźwięki grane wyłącznie na żywo, pogoda ducha, radość muzykowania, doskonałe przygotowanie warsztatowe oraz doświadczenie sceniczne, to cechy za które warto nas polubić. Nie uznajemy kompromisów zarówno w doborze instrumentów, jak i stosowanego nagłośnienia, co przekłada się na doskonałe, komfortowe brzmienie zespołu.

Klasyczna konfiguracja instrumentalna (perkusja, gitara basowa, gitara prowadząca, syntezatory, wokal żeński, wokal męski, wokale towarzyszące), a w konsekwencji uniwersalność aranżacyjna, pozwala wiernie oddać brzmienie właściwie wszystkich gatunków muzycznych.

Wierząc w rychłe spotkanie – pozdrawiamy ciepło.

Dreszcze:
Karina Mirowska – wokal
Szymon Prejs – wokal
Piotr „Gruby” Milczarek – bas, wokal
Sylwek „Sylas” Lublin – gitara, wokal
Jarek „Pery” Prejs – klawisze, wokal
Tomek „Księciuniu” Woźnica – perkusja